# Töjstavar i 30mm
Author: domedag

Någon som vet någon sida man kan köpa töjhorn från 20mm-30mm?  
Har letat runt ett bra tag nu men utan lycka.

## Comment 1
Author: mjioo

nu vet jag inte exakt hur stort en inch är men det ska finnas en artikel om det här på bodyart om du inte vet :P

dehär verkar vara ganska stora iaf.. bmeshop har ett fint utbud med grejer men inte det billigaste på nätet men om du inte hittar det någon annanstans så finns det kanske där :) 

[http://bmeshop.com/ProductCart/pc/viewPrd.asp?idcategory=8&idproduct=1067](http://bmeshop.com/ProductCart/pc/viewPrd.asp?idcategory=8&idproduct=1067 "http://bmeshop.com/ProductCart/pc/viewPrd.asp?idcategory=8&idproduct=1067")

## Comment 2
Author: mjioo

kollade nu och det fanns till 1 1/4 inch - 31.75mm minsann!

## Comment 3
Author: domedag

Tusen tack ^^ ska kolla upp det.

## Comment 4
Author: domedag

du vet ingen svensk sida? :o så dyrt med frakt.

## Comment 5
Author: Liss

Om du går in på länkar här inne, har du en hel del länkar till piercingshopar.. jag vet inte själv vart 30 mm finns.. men du kan ju kika om de är någon sida du inte sett ännu:)

## Comment 6
Author: domedag

oki doki :)

## Comment 7
Author: mjioo

har aldrig sett de på någon svensk sida.. bara pluggar eller tunnlar någon gång ibland.. men om jag får syn på de hojtar jag till :)

om du inte hittar någon annanstans kan du ju leta efter någon mer som vill ha grejer därifrån och dela på frakten eller se om det finns i någon studio(studior har ibland möjligheten att köpa in också)
