Bodyart iFokus

Bodyart

Etikettköp-och-sälj
Läst 2362 ggr
PaaatyPalm
0

Navel smycken -köpes

Skulle vilja köpa litte olika navelsmycken till bra pris. Nya eller inte, det kvittar. Men posta in en bild på de =)  Smycken av "bling-bling" format är av väldans intresse ;D

20 årig djurgalen moder* 

 Www.windsoropalm.weebly.com

Repoort
1
Bild 1. Klicka för att öppna i full storlek.
#1

Här är några, tror att stl på alla är 10 mm

25:-/st

Säg till om du vill ha bättre bild på någon av dem.

PaaatyPalm
0
#2

#1 mohaha , man blir sugen på allihopa. ^^ . Ska bara höra med mamma hur det står till med tha monney <D

Men är ganska säker på att jag kommer ha: "solen" och den "lila diamanten"

20 årig djurgalen moder* 

 Www.windsoropalm.weebly.com

Mischa
0
#3

ett råd eftersom den verker nytagen, vänta verkligen med att byta smycke tills piercingen är helt läkt, naveln kan vara krånglig.

≧◔◡◔≦

PaaatyPalm
0
#4

#3 njä kommer ta den idag ;P ,

Hehe ja såklart, vvad e det ? 4 månader typ ? Men det är ju lika bra o köpa på sej nu ändå elr :P

20 årig djurgalen moder* 

 Www.windsoropalm.weebly.com

Mischa
0
#5

#4

min tog nästan över ett år på sig (vilket inte är ovanligt), den krånglade konstant innan den beslutade sig för att läka och då väntade jag ytterligare ett tag för att verkligen vara säker innan jag bytte första gången.

≧◔◡◔≦

Aviendha
0
#6

Ja, naveln kan krångla mycket, min tog 10 månader på sig innan den började läka ihop, hade en stor varblåsa aldeles bakom det övre hålet i jag vet inte hur länge. Gjorde aldrig ont eller så, men den ville inte läka helt bara. Men nu när den väl gjort det så är det absolut inget krångel med den =)

Ska kolla mina gömmor hemma, har en del smycken som jag köpte på mig, men inte använder längre. Tappade intresset när jag tappade magrutorna ;)

PaaatyPalm
0
#7

Hehe okeej . Men vill ändå ha percingar klara om man säger så :P

20 årig djurgalen moder* 

 Www.windsoropalm.weebly.com

Repoort
0
#8

Pm:a om/när du har bestämt dig för någon

Satmaran
0
#9

Pm:a din adress till mig så ska du få en liten present :)

Jag har en tjusig sak med lila bling-bling.

Den är silverfärgad, alltså inget för mig. Använder bara guldiga ;)

Jag stoppar den i ett kuvert så fort jag har adressen.

JossanH
0
#10

Min navel fick också en varficka.. Jag kunde byta smycke men det var svårt att få det rätt då den fickan bildades.. Men efter att den gått sönder så läkte den… o det var nu alltså.. hmm.. 8 år sedan jag gjorde den. Shit vad tiden går fort!

Sajtvärd på Iller.ifokus

PaaatyPalm
0
#11

#8 ja :P , har glömt att checka med mamma :$ , men gör det ikväll :)

20 årig djurgalen moder* 

 Www.windsoropalm.weebly.com

Satmaran
0
#12

Hoppas det passar dig bättre.

Synd att det bara ska ligga och skräpa här hemma.

Du gillade ju lila!

Ta det bara lugnt innan du byter till bling.

mvh.

Lillan